top of page

En Yeni Davetiye Sözleri

Birlikteliğimizi evliliğe götüren yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.

Hayatımızın en anlamlı gününde siz sevgili dostlarımızla birlikte olmaktan onur duyacağız.

Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde mutluluğumuzu paylaşmanız bizleri onurlandıracaktır. 

Masallar gerçeğe gerçekler masala dönüşürken  mutluluğumuzu sizlerle paylaşmayı diliyoruz. 

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan kıvanç duyarız. 

Mutluluk paylaştıkça büyür. Mutluluğumuzu paylaşmaya sizleri de bekliyoruz. 

Denizler durulmaz dalgalanmadan, umutlar yeşermez sevgi olmadan, yalnızlıklar yok olmaz yuva kurmadan, mutlu anlar yaşanmaz dostlar olmadan.

Sevdik seviyoruz. Allah'tan mutluluk diliyoruz. Bu mutlu günümüze, tüm dostlarımızı bekliyoruz.

Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.

Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken düğün törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.

Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız. 

Yaşamı güzellikleriyle, zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, hüzün ve mutluluklarıyla, her anında paylaşmaya... EVET

Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten sonsuz mutluluk duyacağız.

Evlilik törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

Gördü gözlerimiz sevdi kalplerimiz, hayatın baharında birleşti ellerimiz. Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz.

Sebepsiz sevmektir aşk, nedensiz bağlanmaktır birine gözlerine baktığında erimektir içten içe... Sebepsiz sevdik, nedensiz bağlandık birbirimize, gözlerimize bakarken eridik içten içe, bekliyoruz hepinizi bu en mutlu günümüze.

Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat herşeye bedeldir. Siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten onur duyarız.

Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açmaya karar verdik. Bu mutlu günümüzde siz değerli dostlarımızı yanımızda görmek bizlere onur verecektir.

İyi günümüzde mutlulukları, kötü günümüzde üzüntüleri bir ömür boyu paylaşmaya söz veriyoruz. Sizleri de bu mutlu günümüzde yanımızda olmaya davet ediyoruz.

Yaşam boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününde biz Evet derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Evet... Evet... Evet... Belki yüzlerce kez söyledik. Bizi evlendirecek olanı söylerken, aramızda olmanızdan mutluluk duyacağız...

Seviyoruz dedik ayrı kalmayalım, Kuşlar gibi mutlu bir yuva kuralım, Tüm dostlarımızı düğünümüze çağıralım, Geleni başımızın üstünde, gelmeyeni gönlümüzde tutalım...

Düşüncemiz evlenip yuva kurmak, Dileğimiz ömür boyu mesut olmak. Niyetimiz ebedi beraber kalmak. Düğün törenimizde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Kelebek misalidir aşk; anlamayana ömrü günlük, anlayana bir ömürlük... Biz de aşkımızı ölümsüzleştirmek istiyor, Bu en güzel günümüzde sizlerle olmayı diliyoruz.

Sevgi ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Düğün törenimizde sizlerle birlikte olmak bizlere mutluluk verecektir. 

Sen ve ben "biz" ediyor, Kalplerimiz aynı ritmi vuruyor. Bir ömür boyu sürecek yolculuğa hazırlanıyor, Başlangıç noktasında bize eşlik eder misiniz?

Gecelerimizi yıldızlarla, sırlarımızı çiçeklerle, kalplerimizi sevgilerle birleştirdik, sizleri de bu mutlu günümüzde aramızda görmekten onur duyacağız...

Bir tutkudur yaşamak, yaşamın tüm güzelliklerini hissetmek ve paylaşabilmek. Biz de mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyor, düğün törenimize bekliyoruz...

Balonlar uçurduk dilek tutarak, dileğimiz gökyüzünün en yükseğine aşkımızı yazmak, Ve dileğimiz kabul oldu, yazdık aşkımızı gökyüzüne... Siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten onur duyarız...

Yüreğimizin ve sevgimizin götürdüğü yerdeyiz, Sizleri de orada; düğün törenimizde aramızda görmekten mutluluk duyacağız...

Türküler söylemeye, göbekler atmaya, kınalar yakmaya, beni ağlarken avutmaya hepinizi bekliyorum…

bottom of page