top of page

Hakkımızda

1997'de tasarım dünyasına adım attığımız ilk günden beri işimizi, kendimizi, bilgi ve beceri birikimimizi geliştirerek çeşitli alanlarda basılı ürünler ve dijital dünyaya yönelik tasarımlar yaptık. Bir çok sektörden sayıları yüzleri bulan firmaların kendi işlerine yönelik tasarımlar hazırlayarak onların markalaşma yolculuğunda kendilerine katkıda bulunmaya çalıştık.  

Bu süreçte edindiğimiz beceri ve donanımı nasıl daha farklı alanlarda değerlendirebiliriz arayışındayken 2016 yılında "Ömürlük davet!" solganıyla Sezen Davetiye fikri bizlerde oluştu. Evlilik hazırlığı yapan çiftlerin mutluluklarını birebir gördükçe işimiz zamanla tutkuya dönüştü. Bugün Türkiye'nin en büyük davetiye markalarının ürünlerini hem Bursa'daki işyerimizde ve hem de sezendavetiye.com online alışveriş sitemizde satışa sunmaktayız. Ayrıca müşterilerimizin taleplerine göre "Senin tarzın, senin davetiyen!" sloganıyla müşterilerimiz için özel tasarım davetiyeler hazırlamaktayız.

Son yıllarda internet teknolojilerinin ve sosyal medya kanallarının gelişmesiyle birlikte yurtdışından özellikle Avrupa ülkelerindeki evlenecek çiftlerden gelen davetiye talepleri oluşunca Türkiye'den Avrupa'ya davetiye gönderimine de başladık.

İşimizi, ürün yelpazemizi her geçen gün geliştirme çabası içerisinde müşterilerimizin mutluluklarına dahil olmaya büyüyerek devam edeceğiz.

bottom of page