top of page

Teslimat ve İade

sezendavetiye.com online alışveriş sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz için tarafınızdan bize iletilen bilgelere göre hazırladığımız taslak tasarım şablonu size mail, WhatsApp veya sosyal medya üzerinden gönderilir.

Siparişin tarafınızdan baskı onayı verildikten sonra sipariş iptali mümkün değildir. Bu noktadan sonra iptali talep edilen siparişler için, baskı masrafı, kalıp ücreti vb. giderler sizden tahsil edilir.

Siparişi verdiniz fakat siparişiniz baskı sürecine alınmadan iptal etmeniz halinde ürün bedelinin iadesi 3 iş günü içerisinde ödemenin yapıldığı hesaba yapılır.

Kredi kartı ödemesi için bu süre kartın bağlı olduğu bankaya göre 2 ile 7 iş günü arasında değişmektedir.

Kargo ile taşıma sırasında doğabilecek ıslanma, ürünün bir kısmının yada tamamının hasar görmesi halinde ürün bedelinin iadesi, ilgili ürüne ait kargo tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Kargo ile gelen ürünün onaylanan üründen farklı olması halinde, ürünlere ait kargonun tarafımıza ulaşmasından itibaren 3 iş günü içerisinde ürün bedeli iadesi yapılmaktadır.

Bursa şehir içi siparişlerinizde ürünün teslimat adresi Barış Mh. Sümer Sk. No:14/B Nilüfer-Bursa olan işyerimizin adresidir.

Tüm sipariş iptal talepleriniz yada benzer durumlar için bizlere 0543 916 95 16 nolu telefondan ya da sezendavetiye@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

bottom of page